Sklopljen ugovor s CROATIA Poliklinikom u Puli

Poštovani,

Obrtnička komora Istarske županije i CROATIA Poliklinika sklopile su ugovor o suradnji, na temelju kojeg možete ostvariti popuste na preventivne sistematske preglede u CROATIA Poliklinici u Puli, Marulićeva 1.

U Poliklinici možete obaviti ciljane preglede, ovisno o Vašem stanju i interesu.

Pravo na popust, uz Vas, imaju i članovi Vaših obitelji i Vaši zaposlenici, a ostvaruje se predočavanjem obrtnice.

Dodatne informacije možete dobiti u samoj Poliklinici, u Vašem udruženju i u Komori, a naručiti se možete telefonom na 052/526-603 ili mailom na narudzbe1.pula@crosig.hr.