Šaptačica poduzetnicima novi je YouTube kanal koji vam može pomoći da unaprijedite rad svog obrta

Putem YouTube kanala „Šaptačica poduzetnicima“ Đurđica Mostarčić, predsjednica Sekcije računovođa HOK-a, odlučila je podijeliti svoje znanje o funkcioniranju financijskog i računovodstvenog segmenta poslovanja.

Prateći ovaj kanal možete na jednostavan način podići razinu vaše financijske pismenosti, što je korisno za sve obrtnike i poduzetnike, ali i sve zainteresirane građane i pratitelje.

Link na kanal:

Kroz tjedno objavljivanje videa doznat ćete sve o izmjenama propisa, rokovima za pravovremeno poštivanje zakonskih obveza, kao i naučiti razlikovati temeljne pojmove iz područja računovodstva i financija.