DR boats – obrt za morski ribolov i usluge

Obrt „DR boats“ – obrt za morski ribolov, osnovana je 2000. godine kao osnovna djelatnost ribolov.

U početku prvih godina bavili smo se izričito školjkarstvom uz pomoć ronilačke opreme – te su se skupljale školjke tipa MUŠULE, DONDOLE,...

Sa godinama tvrtka je proširena na Charter – iznajmljivanje brodica i prijevoz putnika te smo kao takvi djelovali putem Putničke agencije „ADRIATIC SEA CHARTER CLUB“.

Ribolovni turizam kao nova grana turizma uvelike je olakšalo ribarske aktivnosti tako da se zadnjih 10 godina bavimo prijevozom turista poradi pecanja. Iskustvo u ribarstvu i ljubav prema moru osnovni je razlog zašto se bavimo ovim poslom još od najranijih dječačkih dana.

Želja nam je naša iskustva  i radost u ribolovu podijeliti sa našim gostima, uglavnom obiteljima, grupama prijatelja i  ostalima. Davor Rašin – vlasnik obrta, nosioc je ove djelatnosti i njegov sin -pomoćnik Marko Rašin ( isto tako ovlaštenik svih profesionalnih licenci).

Naša brodica je dužine 7 metara, 20 KS i u mogućnosti je voziti do 7 ribiča, putnika. Opremljen je svom opremom potrebnom za rad na moru, GPS, sonar,... Na brodici se može dobiti i hladna pijača koja je uključena u cijenu. Zaštićen je od sunca i posjeduje kemijski WC.

Google map