Nadzorne aktivnosti Porezne i Carinske uprave od 8. do 14. kolovoza

U sklopu redovnih nadzornih aktivnosti ovlašteni službenici Ministarstva financija, Porezne i Carinske uprave provodit će nadzore fiskalizacije od 8. do 14. kolovoza 2019. godine na cijelom području Republike Hrvatske. Nadzori će se s posebnim naglaskom provoditi na jadranskoj obali i otocima, svakodnevno uz 24 satnu nazočnost na terenu.

Nadzornim aktivnostima bit će obuhvaćeni porezni obveznici koji obavljaju djelatnost:

- C 10.7 - Proizvodnja pekarskih i brašneno-konditorskih proizvoda,

- I 55 - Smještaj,