Nadzorne aktivnosti Porezne i Carinske uprave od 27. veljače do 4. ožujka 2020.

U sklopu redovnih nadzornih aktivnosti ovlašteni službenici Ministarstva financija, Porezne i Carinske uprave provodit će nadzore fiskalizacije u razdoblju od 27.veljače do 4. ožujka 2020. godine na cijelom području Republike Hrvatske s ciljem sprječavanja sive ekonomije te zaštite Državnog proračuna i poreznih obveznika koji uredno ispunjavaju svoje porezne obveze.

Nadzornim aktivnostima bit će obuhvaćeni porezni obveznici koji obavljaju djelatnost

- C 14 – Proizvodnja odjeće,

- C 15.20 – Proizvodnja obuće,

- H 49.39 – Ostali kopneni prijevoz putnika, d.n. i

- S 96.0 – Ostale osobne uslužne djelatnosti.

IZVOR: Porezna uprava