Nadzorne aktivnosti Porezne i Carinske uprave od 16. do 22. siječnja 2020.

Obavještavamo porezne obveznike da u sklopu redovnih nadzornih aktivnosti Porezna uprava u suradnji s Carinskom upravom nastavlja provoditi nadzore fiskalizacije na cijelom području Republike Hrvatske.

Nadzori fiskalizacije obavljat će se očevidom u poslovnim prostorima poreznih obveznika, provjerom izdavanja računa u realnom vremenu putem mobilnih uređaja te drugim nadzornim aktivnostima. U razdoblju od 16. – 22.1.2020. godine nadzornim aktivnostima bit će obuhvaćeni svi obveznici fiskalizacije, a posebno obveznici koji obavljaju djelatnost:

- C 10.7 – Proizvodnja pekarskih i brašneno-konditorskih proizvoda,

- G 47.7 – Trgovina na malo ostalom robom u specijaliziranim prodavaonicama i

- H 49.39 – Ostali kopneni prijevoz putnika, d.n.

Izvor: Porezna uprava