Pridružite se radionici

Ured Europskog parlamenta u Hrvatskoj poziva Vas na sudjelovanje u obilježavanju Međunarodnog dana žena 2020. u petak, 5. ožujka 2020 u Kući Europe u Zagrebu (A. Cesarca 4-6) s početkom u 13.30 sati, kroz radionicu Žene u poduzetništvu – u hrvatskoj praksi.

Program radionice:

13:30 - 13:45 --- UVODNA IZLAGANJA

Ivana Matić (CEO, Women in Adria) i Hrvoje Dragušica (IKEA Hrvatska, voditelj održivoga razvoja)

13:45 - 14:45 --- RAZMJENA ISKUSTAVA

facilitatorica: Marina Škrabalo, Zaklada SOLIDARNA

MENTORSTVO I EDUKACIJA U PODUZETNIŠTVU Ana Brigović (voditeljica programa Akcelerator, ACT Grupa)
Višnja Mrakovčić Supek, Europska banka za obnovu i razvoj (EBRD)

FINANCIRANJE U PODUZETNIŠTVU Jadranka Mršić Hebrang, rukovoditeljica Direkcije Hrvatske banke za obnovu i razvoj (HBOR)

DIGITALNO I SOCIAL U PODUZETNIŠTVU Vanja Prahić (Head of Social Media, 404 Agency)

MEDIJI I PODUZETNIŠTVO Ivana Matić (Women in Adria)

Predstavljanje natječaja programa ODVAŽNA za financijsku i stručnu podršku ženama u poduzetništvu (natječaj otvoren od 8. ožujka do 15. travnja)

Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani, sudjelovanje molimo potvrdite najkasnije do srijede, 4. ožujka 2020. u 12 sati, putem poveznice https://bit.ly/32B3wXI