HOK web - ažurirane upute u vezi korištenja mjera potpore obrtnicima radi ublažavanja posljedica krize uzrokovane Coronavirusom

Poštovani,

na web stranici Hrvatske obrtničke komore redovno se ažuriraju upute u vezi korištenja mjera potpore obrtnicima radi ublažavanja posljedica krize uzrokovane Coronavirusom (potpora HZZ-a, obračun plaća, odgoda/oslobađanje ostalih poreznih obveza).

S obzirom na česte promjene, pozivamo Vas da uvijek koristite ažurne verzije uputa - https://www.hok.hr/gospodarstvo-i-savjetovanje/aktualne-mjere-upute-i-obrasci-covid19