Info dan HBOR-a u Umagu, ponedjeljak 27.01.2020.

Info dan HBOR-a u Umagu, ponedjeljak 27.01.2020.

Individualni razgovori poduzetnika s voditeljicom Područnog ureda HBOR-a za Istru, gospođom Cinzia Zubin, održat će se u prostorijama Udruženja obrtnika Bujštine, Pozioi 2, Umag, u ponedjeljak 27. siječnja  2020. godine u vremenu od 9,00 do 12 sati.
Svi zainteresirani poduzetnici ili oni koji to planiraju postati mogu se prijaviti za besplatno stručno savjetovanje o mogućnostima kreditiranja, odnosno financiranja investicijskih ulaganja ili drugih aktivnosti putem programa HBOR-a na sljedeće kontakte:  052/381 900 ili hbor-pula@hbor.hr