Odgovori na najčešća pitanja obrtnika o korištenju mjere za očuvanje radnih mjesta HZZ-a

Rok za predaju zahtjeva za korištenje potpore za očuvanje radnih mjesta Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje, za razdoblje listopad-prosinac istječe 25. studenoga 2020. godine.

Temeljem velikog broja upita, Hrvatska obrtnička komora pripremila je odgovore na najčešća pitanja, kako bi na jednostavan način bili upoznati s mogućnostima koje ova mjera pruža.

Odgovori su dostupni OVDJE.

ODGOVORI NA PITANJA obrtnika vezano uz potporu za očuvanje radnih mjesta listopad-prosinac uredeno.pdf