HZJZ objavio dvije nove preporuke za catering djelatnosti i za sprječavanje zaraze bolešću COVID-19 na javnim događajima i okupljanjima

HZJZ objavio je dvije nove preporuke vezane za obavljanje djelatnosti pripreme i posluživanja hrane (catering) i za sprječavanje zaraze bolešću COVID-19 tijekom održavanja javnih događanja i okupljanja.

Preporuke za obavljanje djelatnosti pripreme i posluživanja hrane (catering) dostupne su OVDJE.

Preporuke za sprječavanje zaraze bolešću COVID-19 tijekom održavanja javnih događanja i okupljanja dostupne su OVDJE.

Javna_okupljanja_i_dogadjanja.pdf

Preporuke_za_catering_27_05.pdf