Važno! Obavijest HZZ-a o dostavi dokaza za isplaćenu plaću temeljem Potpore za očuvanje radnih mjesta!

Hrvatski zavod za zapošljavanje obavještava korisnike "Potpore za očuvanje radnih mjesta u djelatnostima pogođenima Koronavirusom (COVID-19)" da se poslodavac obvezuje dostaviti Zavodu dokaze o isplaćenoj plaći za prethodni mjesec, i to najkasnije do 5. dana u tekućem mjesecu u kojemu dospijeva isplata iznosa Potpore, izuzev prve isplate.

Važno!
Navedeno se ne odnosi na obrtnike koji nisu u zakonskoj obvezi isplate plaćeveć isti dostavljaju izjavu da su sredstva utrošena sukladno namjeni potpore.