Novi partner Hrvatske obrtničke komore, Zavod za ispitivanje kvalitete d.o.o., nudi posebne pogodnosti svim članovima HOK-a

U okviru projekta pogodnosti HOK-a, Zavod za ispitivanje kvalitete d.o.o. (ZIK) nudi svim članovima Hrvatske obrtničke komore poseban popust na usluge iz područja Zaštite na radu, Zaštite od požara, Zaštite okoliša i drugo.

ZIK, utemeljen 1957. godine, je najstarija i najveća hrvatska tvrtka koja se bavi isključivo poslovima kontrole kvalitete i sigurnosti roba, proizvoda i usluga, a djeluje u Zagrebu, Rijeci i Sisku. Široka lepeza ovlaštenja, akreditacija i usluga omogućava rješavanje svih zahtjeva i potreba na jednom mjestu. Nadalje, ZIK d.o.o. je prijavljeno tijelo pri Europskoj komisiji koje u svom poslovanju primjenjuje i sljedeću skupinu međunarodnih i europskih normi: HRN EN ISO 9001, HRN EN ISO 14001, HRN EN 17020, HRN EN 17025, HRN EN 17065.

Detaljnije informacije o posebnim pogodnostima možete pronaći na sljedećoj poveznici.

Za dodatne informacije i ugovaranje pogodnosti obratite se na:

E-mail: info@zik.hr