Krenule prijave za kampanju "Tjedan odmora vrijedan"

Poštovani turistički djelatnici, od 17. veljače krenule su prijave za promotivnu akciju "Tjedan odmora vrijedan".
Pronađite kategoriju koja najbolje opisuje vašu djelatnost na web stranici tjedanodmoravrijedan.hr i prijavite svoju turističku uslugu.

Tijekom ožujka počinje velika nacionalna kampanja čiji je cilj pozvati goste na opušteno putovanje i uživanje u svim pogodnostima koje im nudi "Tjedan odmora vrijedan".

50% niže cijene turističkih usluga privući će brojne domaće goste na putovanja po Hrvatskoj između 10. i 19. travnja čime će se znantno produžiti trajanje predsezone i omogućiti ostvarivanje vrhunskih turističkih rezultata za ovaj dio godine. Prijave za ovaj projekt krenule su 17. veljače, a svoje ponude možete predati sve do 7. travnja 2020.
Prezetaciju projekta možete pogledati ovdje, a za dodatne informacije možete se obratiti na e-mail tjedanodmoravrijedan@mint.hr ili na brojeve telefona: 01/ 6169 355 ili 01/ 6169 366.

Dokument općih uvjeta sudjelovanja u projektu “Tjedan odmora vrijedan” možete nabaviti ovdje.
Uključite se u akciju već danas!

Izvor: Ministarstvo turizma