SAJAM PROMOHOTEL - POZIV ZA POSJET SAJMU I SUDJELOVANJE U POPRATNIM STRUČNIM DOGAĐANJIMA

Idući tjedan održava se 37. Međunarodni sajam prehrane, pića i opreme za turizam PROMOHOTEL, u Poreču, u sportskoj dvorani Žatika, od 2.-.5.03. 2022.

Pozivamo sve obrtnike u ugostiteljstvu i turizmu da posjete sajam ili sudjeluju u popratnim sajamskim edukacijama, koje možete naći u prilogu.

Svi posjetitelji se prethodno moraju prijaviti (registrirati) online, klikom na sljedeći LINK.

Ulaz na sajam moguć je isključivo uz COVID potvrdu i uz pridržavanje aktualnih epidemioloških mjera.

Organizator sajma omogućio je testiranje ispred ulaza u sajam.

Ulaz na sajam je besplatan uz obaveznu prijavu putem sljedećeg linka.

Pozivnica Promohotel 2022.

Program stručnih događanja Promohotel 2022.