Nadzorne aktivnosti Porezne i Carinske uprave od 23. do 29.01.2020.

Obavještavamo porezne obveznike da u sklopu redovnih nadzornih aktivnosti Porezna uprava u suradnji s Carinskom upravom nastavlja provoditi nadzore fiskalizacije na cijelom području Republike Hrvatske.

Nadzori fiskalizacije obavljat će se očevidom u poslovnim prostorima poreznih obveznika, provjerom izdavanja računa u realnom vremenu putem mobilnih uređaja te drugim nadzornim aktivnostima. U razdoblju od 23. – 29.1.2020. godine nadzornim aktivnostima bit će obuhvaćeni svi obveznici fiskalizacije, a posebno obveznici koji obavljaju djelatnost:

- H 49.32 – Taksi služba,

- I 56.2 – Djelatnosti keteringa i ostale djelatnosti pripreme i usluživanja hrane i

- M 74.20 – Fotografske djelatnosti.