Vodič za ugostitelje i pružatelje ugostiteljskih usluga u turizmu

Stupanjem na snagu Zakona o Državnom inspektoratu od 1. travnja 2019., Turistička inspekcija djeluje u sastavu središnjeg državnog ureda - Državnog inspektorata.

Uvjete koje nadzire Turistička inspekcija kod ugostitelja i pružatelja usluga u turizmu kao i druge korisne informacije nalaze se u Vodiču za ugostitelje i pružatelje ugostiteljskih usluga u turizmu.

Ovaj vodič pomoći će ugostiteljima i turističkim djelatnicima u ispunjavanju obaveza i pregledu istih tijekom svakodnevnog poslovanja, a posebno u dijelu obaveza koje su ingerenciji Turističke inspekcije.

Više informacija vezanih uz rad inspekcije možete pronaći na https://mint.gov.hr/turisticka-inspekcija-5553/5553

Vodič za ugostitelje i pružatelje ugostiteljskih usluga u turizmu nalazi se u prilogu.