Obrtničke novine

Sajmovi ““AQUATERM” i “INFACOMA Athens 2017”

U Ateni se od 2. do 5. ožujka 2017. godine održavaju dvije velike specijalizirane sajamske priredbe “AQUATERM” i “INFACOMA Athens 2017’”. Ove dvije velike, specijalizirane sajamske priredbe građevinarstva, opremanja, grijanja, klimatizacije i energetike po prvi puta paralelno se održavaju na sajamskom prostoru sajma “Helexpo Maroussi”. “Aquatherm 2017”’ je specijalizirani sajamski brend sajamske kuće “Reed Exhibitions” iz Austrije i predstavlja sektore grijanja, klimatizacije i ventilacije, upravljanja vodnim gospodarstvom, vodoopskrbu i sanitarije, proizvode tehnike za spa-sektor i gradnju bazena, energetiku i slične grane industrije. “Infacoma Athens 2017” prezentirat će najveće tvrtke iz sektora obrade aluminija, proizvodnje prozora i vrata od aluminija, primjene novih tehnologija, inovativnih rješenja u gradnji, nove alate i tehnologiju, kao i prezenzentaciju najnovijih trendova i materijala u građevinarstvu. Obje sajamske priredbe organizira “TIF-Helexpo” u suradnji sa specijaliziranom tvrtkom “Be-Best exhibition and congress company”. Izlagači i posjetitelji ovih značajnih sajamskih manifestacija imat će prigodu, uz samu izložbu i prezentaciju proizvoda i usluga, sudjelovati na specijaliziranim okruglim stolovima i b2b susretima poduzetnika. Sajmovi su namijenjeni specijaliziranim posjetiteljima iz djelatnosti graditeljstva, dekoraterima, predstavnicima građevinskih kompanija i arhitektonskih ureda, trgovcima građevinskom materijalima, hotelijerima i obrtnicima iz građevinskog sektora. Izložbe će privući više od 35 tisuća posjetitelja, koji će na više od 10.000 m2 izložbenih prostora sajmova moći vidjeti proizvode i usluge izlagača iz 14 država. Više informacija o navedenim sajmovima možete pronaći u prilozima teksta, a kontakti organizatora sajmova glase: – Za sajam “INFACOMA 2017.”- “TIF HELEXPO”, kontakt osoba: Chatziioannou Panagiotis, Tel: 0030/2310/291 548, Telefaks: 0030/2310/291 553, e-mail: infacoma@helexpo.gr i internet stranica: http://infacoma.helexpo.gr/el – Za sajam “AQUATHERM 2017”- “TIF HELEXPO”, kontakt osoba: Katerina Traptsioni, Tel: 0030/2310/291 188, Telefaks: 0030/2310/291 658, e-mail: aquatherm@helexpo.gr i internet stranica: http://aquatherm.helexpo.gr


Udruženje Obrtnika Bujštine - UOB

Portal Udruženja obrtnika bujštine gdje možete pronaći sve važne i relevantne vijesti vezane za vaš obrt na području grada Umaga, Buja i Novigrada.

Udruženje Obrtnika Bujštine svojim radom doprinosi zbližavanju svojih članova te razmjeni poslovnih ideja, riješavanju njihovih problema i ostavrivanju zajedničkih interesa.

KONTAKT INFO

Adresa : Pozioi 2, ,52470 Umag

Telefon : +385 52 741 851

Mobitel :

E-mail : udruzenje-obrtnika-bujstine@pu.t-com.hr