Pojačane nadzorne aktivnosti Porezne i Carinske uprave

U razdoblju od 29.1. do 6.2.2019. godine ovlašteni službenici Ministarstva financija, Porezne i Carinske uprave provodit će pojačane nadzore fiskalizacije na cijelom području Republike Hrvatske s ciljem sprečavanja sive ekonomije te zaštite Državnog proračuna i poreznih obveznika koji uredno ispunjavaju svoje porezne obveze.

Pojačanim nadzornim aktivnostima bit će obuhvaćeni porezni obveznici koji obavljaju djelatnost:

- H 49.32 taksi službe,

- N 77.11 iznajmljivanja i davanja u zakup (leasing) automobila i motornih vozila lake kategorije,

- G 47.77 trgovine na malo satovima i nakitom u specijaliziranim prodavaonicama i

- G 45.20 održavanja i popravka motornih vozila.

IZVOR: https://www.porezna-uprava.hr/Stranice/Naslovnica.aspx

Izvor:www.hok.hr