Nadzorne aktivnosti Porezne i Carinske uprave od 29. kolovoza do 04. rujna

Ovlašteni službenici Ministarstva financija, Porezne i Carinske uprave u cilju sprječavanja sive ekonomije, zaštite Državnog proračuna i poreznih obveznika koji uredno ispunjavaju svoje porezne obveze provodit će u sklopu redovnih nadzornih aktivnosti u razdoblju od 29.8. – 4.9.2019. godine nadzore fiskalizacije na cijelom području Republike Hrvatske. Nadzori će se s posebnim naglaskom provoditi na jadranskoj obali i otocima, svakodnevno uz 24 satnu nazočnost na terenu.

Nadzornim aktivnostima bit će obuhvaćeni porezni obveznici koji obavljaju djelatnost:

- G 47 – Trgovina na malo, osim trgovine motornim vozilima i motociklima,

- H 49.32 – Taksi služba,

- I 56 – Djelatnosti pripreme i usluživanja hrane i pića.

Izvor. Porezna uprava